Aktualności | Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień - Nadzieja, Bielsko-Biała

Aktualności »

Wyniki konkursu plastycznego "PODRÓŻE MAŁE I DUŻE" 2017

KONKURS PLASTYCZNY „PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”

 

Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac plastycznych – aż 316

 

Dziękujemy wszystkim przedszkolom, szkołom, placówkom kulturalnym, opiekuńczym i wychowawczym, które nadesłały prace konkursowe swoich podopiecznych.

 

W załączeniu przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

 

Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi w sobotę 24.06.2017 r. o godz. 12.45 podczas VI Pikniku Rodzinnego z Nadzieją (Bielsko-Biała, scena plenerowa przy Bielskim Centrum Kultury, Bielsko-Biała ul. Słowackiego)

 

Na wszystkich uczestników konkursu będą czekały dyplomy, które będzie można odebrać podczas Pikniku w dn. 26 czerwca w godz. 12.45 – 19.00 w punkcie opisanym ODBIÓR DYPLOMÓWJ

 

 

Zapraszamy na wystawę prac konkursowych w dniu 24 czerwca w Parku Słowackiego podczas Pikniku Rodzinnego z Nadzieją.


KATEGORIA I

I MIEJSCE

SZYBOWICZ MICHAŁ

 

II MIEJSCE

LUBAS FILIP

 

III MIEJSCE

GRYGIERCZYK KACPER

JANUS KACPER

 

WYRÓŻNIENIA

MOJŻYSZEK ZOFIA

WOJTYŁKO JAKUB

CIEŚLAR WOJCIECH

WAWAK JULIA

SZLAGOR BARTŁOMIEJ

BANDURA LENA

RYBCZYŃSKA IZABELA

ANWEILER SONIA

KASPRZAK JADWIGA

GAWLIK BORYS

BARTUK LENA

CHURZĘPA SZYMON

GIŻYCKI SZYMON

BUDZEŃ MARTA

WOLNY WIKTOR

KORDEK HENRYK

SMOLARSKI PATRYK

POTRAWIAK JULIA

 

KATEGORIA II

I MIEJSCE

TWARDZIK JULIA

 

II MIEJSCE

SZCZUTOWSKA ANNA

BĄK ANNA

 

III MIEJSCE

OKSIĘDZKA MILENA

ŻELAZKIEWICZ ZUZANNA

WALCZYK MARIA MAGDALENA

SZCZEPAŃCZYK BALBINA

 

WYRÓŻNIENIA

KOCUR WIKTORIA

SITEK MATEUSZ

RYGIERT WIKTORIA

KUCIO LEON

KRAVETS ROTYSŁAW

MIKLER NADIA

WISŁA KUBA

SKRZYPEK EMILIA

KRUTAK MAJA

MĄKA FROMEK

ŻAK EMILIA

KAŹMIERCZAK NATALIA

KUŹMA ZUZANNA

SZUTA JAN

WRÓBEL LENA

CZAPROCKA MAJA

ZAKRZEWSKI PATRYK

 

KATEGORIA III

I MIEJSCE

WOJEWODZIC NIKOLA

 

II MIEJSCE

RAJDA DAWID

WOJTUSIAK NIKOLA

 

III MIEJSCE

ZALEWSKI JAN

NOWAK OTYLIA

 

WYRÓŻNIENIA

HAMPEL COLEEN

MINIOR ZUZANNA

OLEJARZ EMILIA

BORUTKO MAJA

PRZYBYŁA BEATA

RAHMAN JAN

ZAKRZEWSKA WERONIKA

BREGUŁA DAWID

RADZIMIRSKI DENIS

 

 

 

 

KATEGORIA IV

I MIEJSCE

WIŚNIEWSKA JULIA

ZACHARA ZUZANNA

 

II MIEJSCE

ŚWIERCZEK DARIA

 

III MIEJSCE

PAŁUCHA KAMIL

WITEK JAKUB

CZEREPICKI MARCIN

ADAMUS AGNIESZKA

ZAKRZEWSKI MATEUSZ

 

WYRÓŻNIENIA

RYCAK PAWEŁ

FRASK NIKOLA

CHROBOK KRYSTIAN

PRZYBYŁA PIOTR

 

KATEGORIA V

I MIEJSCE

OPITEK NATALIA

GATNAR MARCIN

 

II MIEJSCE

RĄCZKA MICHALINA

KOŁODZIEJCZYK MAŁGORZATA

 

III MIEJSCE

ŁOZIŃSKA MAJA

JASKE IWONA

SZAREK PAULINA

SARKA MARLENA

SUWAJ AGNIESZKA

GODZIESZKA WERONIKA

MIECZNIKOWSKA EMILIA

 

WYRÓŻNIENIA

WESOŁOWSKA ALEKSANDRA

KOIM PIOTR

MORYS PHILIP

KACZOR NATALIA

BYRDY DOMINIKA

BULENDA OSKAR

KOWALEWSKA PAULINA